فرماندار خوشاب -امان الله خدمتگزار

فرماندار خوشاب
امان الله خدمتگزار

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۶

ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی ناشی از ضعیف عمل کردن دستگاههای فرهنگی و کم کاری در حوزه فرهنگی است که باید جبران شود

فرماندار خوشاب گفت: ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی ناشی از ضعیف عمل کردن دستگاههای فرهنگی و کم کاری در حوزه فرهنگی ست که باید جبران شود.
حسن ابارشی فرماندار شهرستان خوشاب، در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان افزود: یکی از اولویت های انقلاب اسلامی موضوع فرهنگ است اما به حوزه های اقتصادی، سیاست، امنیت و فعالیت های عمرانی بیش از مقوله فرهنگ توجه شده است.
وی با اشاره به اینکه یکی از عوامل معطل ماندن کارهای فرهنگی، موازی کاری دستگاههای مرتبط این حوزه است، تصریح کرد: نهادهای فرهنگی شهرستان خوشاب در امور فرهنگی به ذائقه مردم توجه داشته باشند.
فرماندار خوشاب افزود: اینکه متولی فرهنگ نداریم نادرست است چنانکه 18 تا 25 دستگاه سازمانی کشور اعتبارات فرهنگی دریافت می کنند و در این چارچوب وظایفی بر عهده دارند.
ابارشی با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد درحوزه مسائل فرهنگی و رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه ادامه داد: در شهرستان خوشاب تنها 2 سمن فعالیت دارند که لازم است نهادهای دولتی بستر لازم برای توسعه سمن ها در این شهرستان را ایجاد کنند.
وی با اشاره به جشن چهلمین سالروز انقلاب اسلامی گفت: با توجه به جنگ اقتصادی و هجمه رسانه ای و روانی دشمن برگزاری جشن انقلاب امسال از اهمیت خاصی برخوردار است و باید از این ظرفیت برای اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب به جوانان تلاش بیشتری صورت بگیرد.

 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خوشاب
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان