فرماندار خوشاب -امان الله خدمتگزار

فرماندار خوشاب
امان الله خدمتگزار

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

بازدید فرماندار شهرستان خوشاب از مرکز خدمات جامع سلامت به همراه جمعی از مسئولان در شهر مشکان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوشاب، در راستای افزایش کیفیت عملکرد و بهبود خدمات در عرصه بهداشتی و درمانی، در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوشاب، بخشدار مشکان و ریاست شبکه بهداشت و جمعی از مسئولین شهرستان از فعالیت های مرکز خدمات جامع سلامت شهر مشکان تقدیر به عمل آمد.
ابارشی فرماندار شهرستان خوشاب در بازید از مرکز خدمات جامع سلامت شهر مشکان گفت: یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید توجه ویژه به نظام سلامت است، اگر امروز موفقیتی در این عرصه به دست آمده در سایه تلاش های خستگی ناپذیر و زحمات ارزنده نظام پزشکی مقتدر جمهوری اسلامی ایران است.
فرماندار شهرستان خوشاب در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل مرکز بهداشتی درمانی شهر مشکان بر ارائه خدمات گسترده و همچنین تجهیز این مرکز به لحاظ تجهیزات درمانی و اداری تاکید کردند.
ایشان با اشاره به خدمات وسیع دولت در حوزه ی سلامت، افزود: یکی از مهم ترین اقدامات مسئولین خدمتگذار این است که به نحوی شایسته این خدمات را برای مردم بازگو و اطلاع رسانی کنند.
در ادامه دکتر مرضیه احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان توضیحاتی در خصوص نحوه عملکرد و ارزیابی توسط واحدهای ستادی از عملکرد پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش، ثبت ویزیت بیماران و ارسال بازخورد و دیگر فعالیت های مجموعه در ارتقاء شاخص های ارزیابی سامانه سیب مطرح کرد و گفت: اجرای سامانه سیب و افزایش کیفیت فعالیتها از اولویتهای اهداف و برنامه های سال جاری می باشد.
در پایان ضمن قدردانی از فعالیت ها و زحمات دکتر العذبه مسئول تیم سلامت مرکز با اهداء لوحی به رسم یادبود، از وی تقدیر و تشکر به عمل آمد.   

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوشاب
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان