فرماندار خوشاب -امان الله خدمتگزار

فرماندار خوشاب
امان الله خدمتگزار

 

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

حذف آسیبهای اجتماعی، رونق و گسترش تولید و اشتغال از مهمترین فعالیتهای مجمع مشورتی زنان در جامعه بانوان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، فرماندار خوشاب ایجاد بانک اطلاعاتی از بانوان با توانمندیهای مختلف جهت تبدیل فعالیتها و طرح ها در حوزه پژوهشی و تحقیقاتی جهت حذف آسیبهای اجتماعی، رونق و گسترش تولید و اشتغال را از مهمترین فعالیتهای این مجمع عنوان کرد.
مهندس ابارشی در نشست مشورتی زنان شهرستان خوشاب با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید درخصوص حضور زنان در جامعه گفت: برنامه دولت برای اختصاص حدود ٣٠ درصد از پستهای مدیریتی برای بانوان است که در همین راستا دولت در جهت حفظ و پویایی جایگاه زنان در جهت ارتقاء و بهبود عملکرد و همچنین در عرصه حاکمیت، مدیریت و حضور زنان در اجتماع و حفظ ارزش های اسلامی تدابیر مهم و ارزشمندی را اندیشده است که باید ازین ظرفیت ها بطور کامل استفاده کرد.
فرماندار خوشاب افزایش توانمندی‌های همه بانوان در سطح شهرستان را حائز اهمیت دانست و افزود: در این زمینه کمیسیون‌های مختلف، کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی خاص برای افزایش توانمندسازی و تاب آوری در حوزه اجتماعی، فرهنگی و خانواده تشکیل شده است.
وی با اشاره به طرح‌ها و ایده های مطرح شده در مجمع گفت: امیدواریم در آینده نزدیک، شاهد یک جهش خوب در سایر حوزه‌های مرتبط در حوزه بانوان نیز باشیم و در این راستا، مجمع مشورتی از نظرات و پیشنهادهای سازنده اعضا، استقبال خواهد کرد.
مهندس ابارشی در ادامه تصریح کرد: مجمع مشورتی زنان راهی برای حضور فعال‌تر زنان در اجتماع است و از این رو انتظار می‌رود که این مجمع، جلسات و کمیسیون‌های خود را به صورت پیگیر و مستمر برگزار نماید.
 
  


منبع : زیرپرتال فرمانداری خوشاب
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان